Виготовлення сувенірних значків на замовлення

Штамповані значки

Литі значки

Травлені значки

З лінзою або наклейкою

Компанія БезМеж спеціалізується на виготовленні значків та іншої сувенірної продукції. Отже, що ж таке значок і для чого він потрібен? Як правило, значки роблять з металу. Вони невеликого розміру, з нанесеним малюнком або написом, кріпляться до одягу.

Значок потрібен для того, щоб показати свою приналежність до певної групи людей, також значок може бути присвячений важливій події і т.д. У останнім часом простежується мода на значки в офісних колективах. У будь-якому випадку, значки на замовлення – це спосіб бути в тренді і йти в ногу з часом. У нашій компанії можна замовити значки будь-якої складності, з написом, логотипом вашої компанії, із зображенням і т.д.

Види сувенірних значків

У каталозі компанії Ви знайдете великий вибір значків на будь-який випадок. Вони діляться на такі окремі види:

Травлені значки

Найпопулярніший і недорогий вид іміджевих атрибутів. Дуже добре підходить в якості елемента офісної культури або для презентів. Виготовляючи травлені значки, ми використовуємо спеціальні технології обробки металу: електрохімічне покриття і унікальний спосіб емалювання. Завдяки використанню таких технологій ми добиваємося довговічності і відмінної якості наших виробів. Якщо вам потрібно купити в Києві бюджетні значки замовляйте саме травлені. Вони коштують недорого, але за якістю не поступаються більш дорогим.

Закатні значки

Вам потрібно замовити дешеві значки? Сміливо вибирайте західні. Це найдешевші і прості іміджеві атрибути. Вони використовуються в якості промо, в рекламі, популярні серед молоді. Виготовляються такі значки дуже швидко.

Штамповані значки

Такий значок вважається вже класикою. Його виготовляють за допомогою використання спеціальних 3D-технологій. Використовуючи штампований метод, можна домогтися реалізації будь-якого дизайнерського задуму. Штамповані значки в усі часи були предметом колекціонування, також вони можуть бути ідеальними носіями корпоративної культури. Для чого можна замовити штамповані значки? Вони з успіхом використовуються спецназівцями, політичними організаціями, громадськими об’єднаннями.

Штамповані значки виділяються на тлі інших особливою складністю дизайну, мають рельєфне покриття, також вони можуть бути виготовлені з будь-яких металів, в тому числі і дорогоцінних. Замовивши штамповані значки в нашій компанії – ви отримаєте якісну, майстерно виконану продукцію, яка не втратить зовнішнього вигляду навіть через роки.

Литі значки

Це самий незвичайний вид з усіх існуючих. Його унікальність в тому, що при виготовленні використовуються кілька окремих частин, які потім з’єднують воєдино. Всі частини можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Литі значки найчастіше використовуються для нагородження.