Медалі та кубки для переможців

Кубок наградной
Нагородні медалі і кубки. Перемагати і отримувати призи приємно. Різні олімпіади і спортивні змагання виховують в людині здоровий дух азарту і змушують робити над собою зусилля, щоб рости і йти вперед.

Медалі та кубки на замовлення

Призи та нагороди це не товари широкого вжитку. Нагорода на змагання це оцінка зусиль і бажання перемогти, спортивні медалі відображають внесок не тільки переможця а й тренера, а іноді і цілої команди. Саме тому медалі на змагання виготовляють за індивідуальним ескізом.
Найчастіше їх замовляють школи і дитячі спортивні секції. Дуже важливо правильно мотивувати юних спортсменів і підтримувати в них бажання йти вперед хорошим призом. Кращі школи вважають за краще спортивні медалі на замовлення, розміщуючи на них емблему заходу. Нагорода стане ексклюзивним нагадуванням про особливе подію в житті.
Також дуже популярні медалі з індивідуальним зображенням. Якщо ви хочете виділити чиїсь заслуги або просто заявити про своє особливе ставлення до людини, замовте подарунок з портретом або написом.
Кубок-BZ-349

Виробництво медалей

Замовити кубки та медалі можна в магазині нашої компанії і зробити шильди з нанесенням індивідуальної інформації. Виробництво медалей спортивних і сувенірних має свої особливості. Є ряд критеріїв підбору:
-матеріал і технологія виготовлення металевих медалей;
-обладнання та кваліфікація майстрів;
-дизайнерське рішення;
-оформлення упаковки (чи пропонують медалі на стрічці або без, чи є футляр для кубків)
-термін виконання
Всі ці нюанси потрібно враховувати перш ніж купити нагороду.
Компанія BEZМЕЖ вже багато років займається виготовленням медалей на замовлення. Наші дизайнери розроблять макет саме під ваш захід, підберуть колірну гамму, запропонують форму. байдуже замовляєте ви кубок для футболу, медалі для боротьби або медалі для футболу. Наш досвід роботи дозволить знайти для вас оптимальний варіант.
Читайте також: Спортивні медалі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *