Металеві таблички

Замовити металеві таблички. Вивіски на двері, на транспортні засоби. Виготовлення табличок з попередженнями про необхідність носіння масок і дотримання дистанцій з металу.

Металеві таблички 

Пандемія внесла в наше життя серйозні корективи. Ще рік тому ми не могли уявити, що “цей дощ надовго”, але поки дистанція і дезінфекція тісно вплітаються в традиції всіх країн світу. Невід’ємним атрибутом нашого існування стали і вивіски на дверях з попередженнями про необхідність носіння масок і дотримання дистанцій.
Будь-які зміни вимагають зусиль і постійних нагадувань. Нам довелося переступити через свої звички і перейти на новий рівень соціального спілкування. Це важко, адже роки ми не ховали свої обличчя, а руки мили тільки перед прийомом їжі. Щоб допомогти, адміністрації магазинів стали вивішувати таблички на двері з інформацією про нову реальність.

Спочатку ці оголошення були простими листочками А4 на яких друкувалося “ВХІД БЕЗ МАСКИ ЗАБОРОНЕНО” “Дотримуйтесь дистанцію”. Через місяць-два листочка пожовкли, пошарпалися і стали виглядати незграбно, при цьому двері респектабельного супермаркету набувають неохайного вигляду. Так в довгій ланці настінних табличок з’явився новий вид: інформаційні металеві анти-ковідние таблички.

Читайте також: Таблички для офісу

Дві сторони однієї медалі

Спритні підприємці відразу перетворили цю інновацію на додаткову рекламу свого бізнесу, і в компаніях по виробу сувенірної продукції збільшилася роботи. Крім бізнесменів, в “табличну” лихоманку втягнулися міські ради та транспортники. Тепер мерія замовляє таблички на транспорт громадського користування, а володарі парку маршруток вішають таблички на авто.
Залишилося тільки вибрати дизайн. Дійсно так важливо, як виглядає табличка?
На перший погляд інформаційні таблички не є предметом необхідності, і власники приміщень та автомобілів раніше не приділяли їм достатньої уваги.

Двері можуть бути прикрашені табличкою з якоюсь прикольною ілюстрацією і написом “Не забудьте надіти маску”. Навіть такі дрібниці створюють настрій і можуть вплинути на успіх вашого бізнесу. І взагалі, в нашому бурхливому світі, важливо щоб кожна річ у побуті несла в собі позитив, навіть якщо це просто табличка на тролейбус.
технологія виготовлення
Табличка може стати додатковою рекламою і вашою візитною карткою, а також економить Ваш бюджет. Така табличка може висіти роками і не втрачати свої якості. Прикольні зображення і правильно побудовані звернення обов’язково запам’ятаються клієнтам, і вони охоче повернуться до вас.

Вивіска на двері

 

Отже інформаційна таблічка- це частина вашого ділового іміджу, навіть якщо це просто заклик “Дізенфікуйте руки”.
Вибираючи компанію-виробника, варто поцікавитися з яким матеріалом вони працюють і яку технологію використовують: табличка повинна бути міцна і стійка для пошкоджень. Найпопулярніші в цьому секторі таблички гравертон. Технологія гравертон дозволяє робити яскраві зображення будь-якої складності. Згодом фарба не зітреться і виріб буде довго виглядати, як нове. Упевнитися в якості такої продукції ви можете в нашому каталозі.
Читайте також: Таблички

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *