Закатні значки

Закатний значок

Значки для випускників Випускний бал значна і урочиста подія в житті, не важливо ви прощаєтеся з дитячим садочком, школою або університетом. Попереду на вас чекають нові випробування, і про пройдений період хочеться залишити теплий спогад. Кращим сувеніром будуть значки для випускників із зображенням школи, класу або групи.

Значки для випускників

Як правило такі  значки під замовлення роблять для всього класу або групи, а то і всього випуску одночасно. Відповідно це передбачає великий тираж. Резонно подумати про витрати і терміни виконання замовлення, а також зовнішній вигляд.

З одного боку сувенір повинен виглядати яскраво і охайно, з іншого його вартість повинна бути прийнятною. На ціну і швидкість впливає безліч факторів і у вас можуть виникнути питання:

Який матеріал і спосіб нанесення зображення вибрати?

Як розробити макет і вибрати дизайн?

Який значок краще: розетка або стандартний?

Запитайте у нас, і наші фахівці дадуть професійні рекомендації.

Читайте також: Что такое закатные значки и их производство?

Закатні значки під замовлення

Найпопулярнішими і не дорогими значками під замовлення вважаються  закатні значки. Вони виробляються з легкого матеріалу, і ви не ризикуєте пошкодити тонку тканину святкового вбрання. Технологія доволі проста, що відображається не тільки на собівартості, а й на швидкості виконання замовлення (до п’яти робочих днів звичайні значки і до десяти і значки-розетки). Однак простота виконання не відбивається на якості.

Закатні значки користуються успіхом з ряду причин:

  • тираж не обмежений;
  • використовуються спеціальні заготовки для закатних значків: 36, 43 і 56 мм, що скорочує терміни обробки замовлення;
  • можна вибрати будь-яку картинку, фотографію або напис;
  • матеріал міцний зносостійкий, легкий, кріплення булавка не завдасть шкоди одягу;
  • малюнок надовго зберігає яскравість, а за допомогою спеціального покриття можна додати глянець.
Значок 56мм
Значок 56мм

 Поради клієнтам

Закатні значкі- гарний вибір на масові заходи. Вони довго будуть нагадувати про приємну подію. Саме тому важливо, щоб при невисокій вартості, сувенір був виконаний якісно.

На кінцевий результат впливає не тільки матеріал, але і робота дизайнера і майстра. Перш ніж вибрати компанію-виробника, поцікавтеся чи є в їх розпорядженні необхідне обладнання, які заготовки використовуються. І важливо правильно розробити макет, щоб зображення було чітким і яскравим.

В компанії БЕЗ МЕЖ ви можете замовити не тільки значки для дітей, присвячені до випуску з дитячого садка або закінчення першого класу, але і для старшокласників і студентів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *